Skip to main content

Dodaj recenzję

Drodzy Klienci, zachęcamy was do podzielenia się Waszym doświadczeniem z realizacji zamówienia. Wasze opinie są dla nas niezwykle ważne i pomagają nam doskonalić nasze usługi. Prosimy o napisanie krótkiej recenzji, w której podzielicie się swoimi spostrzeżeniami. Dziękujemy za Wasze zaangażowanie!

  Masz pytania? Skontaktuj się z naszym specjalistą!

  Przejdź do kontaktu
  Postaw na doświadczenie

  Dlaczego SM FAME-HALL?

  oferta

  Przedstawiamy indywidualną ofertę

  W naszej firmie każdy klient może liczyć na indywidualne podejście. Po złożeniu zapytania ofertowego przedstawiamy wycenę przygotowaną zgodnie z Państwa preferencjami oraz obowiązującymi normami bezpieczeństwa.

  umowa

  Podpisujemy umowę z klientem

  Przygotowujemy dla Klienta umowę, która może zostać przesłana w formie skanu bądź pocztą tradycyjną. Jeżeli mają Państwo życzenie i zaistnieje ku temu sposobność możemy umówić się na podpisanie umowy w dowolnym miejscu w Polsce.

  praca

  Rozpoczynamy pracę nad projektem

  Po podpisaniu umowy oraz ustaleniu szczegółów dotyczących zlecenia rozpoczynamy pracę nad Państwa halą. Zostaje także zlecony projekt z branży konstrukcyjnej który klienci otrzymują bezpłatnie przy zamówieniu hali w 3 egzemplarzach.

  konstrukcja

  Dowozimy i montujemy konstrukcję

  Przygotowany do montażu, kompletny obiekt dostarczamy własnym transportem w ramach usługi oraz montujemy pod klucz. Możecie Państwo usiąść spokojnie i obserwować jak powstaje inwestycja w przyszłość Waszego biznesu.