Skip to main content

Garaże - produkcja i montaż namiotu garażowego

Garaże - ogromna pula zastosowań

Tymczasowy garaż to świetne rozwiązanie, które nie wymaga budowania oddzielnego budynku. Plusami są przede wszystkim niższa cena oraz zdecydowanie szybszy proces powstawania. Budowa garażu to duża inwestycja i spory czas oczekiwania, natomiast nasze hale garażowe są możliwe do przeniesienia oraz szybkiego montażu. Dzięki naszym specjalistom jest to szybka i niekoniecznie kosztowna sprawa. Ponadto, wybierając odpowiedni model, możemy użytkować ją przez cały rok. Dysponujemy halami o naprawdę dużych rozmiarach, które pomieszczą wszystkie najważniejsze pojazdy i maszyny. Ponadto budowla jest zabudowana z każdej strony, aby nie narażać aut na niekorzystne warunki żywiołów. Hale można także podzielić za pomocą ścianek działowych. Jest to świetny sposób na porządek i dobrą organizację. Pozwala także oddzielić maszyny i pojazdy od np. miejsca pracy.

hala złotniki 1

Wygoda, oszczędność czasu i świetny efekt

Budowa hali garażowej jest dużo wygodniejszym w kosztach rozwiązaniem. Możesz zagospodarować ją także jako miejsce na samochody służbowe, dzięki czemu oszczędzisz na wynajmie odpowiedniego i bezpiecznego miejsca na pojazdy. W SM FAME-HALL możesz dostać garaż, który zostanie idealnie dopasowany do Twoich potrzeb i przestrzeni, którą posiadasz.

Dlatego też jest to bardziej komfortowe i przemyślane rozwiązanie niż gotowe hale. Możemy zaoferować budowle, które pomieszczą zwykłe samochody, a także pojazdy ciężarowe.

Modyfikując położenie ścian działowych – możesz wpływać na wielkość konkretnych obszarów. Hale to innowacyjne rozwiązanie, które wybiera coraz więcej ogromnych firm i koncernów. Daje im to możliwość na odpowiednie spożytkowanie miejsca i budżetu. Nasze garaże sprawdzą się także znakomicie do umieszczania w nich różnorakich maszyn rolniczych. W hali z naszego sklepu z pewnością znajdziesz miejsce dla sadzarek, kosiarek, opryskiwaczy, pługów, pras, kombajnów, przyczep, traktorów itp. Dzięki temu sprzęt będzie bezpieczny i odgrodzony od wszelkich niekorzystnych wpływów. Wspomniane wcześniej ściany działowe mogą być idealnym rozwiązaniem w takiej sytuacji. Pozwolą na szybkie i bezproblemowe uporządkowanie sprzętu.

ZAPROJEKTUJ SWÓJ OBIEKT
KREATOR HALI

Przejdź do kreatora
hala złotniki 8

Funkcjonalne hale garażowe

Jako producenci z Konina mamy ogromne doświadczenie oraz wiedzę z dziedziny tymczasowych budowli, a więc konstrukcje są przede wszystkim wytrzymałe. Na naszej stronie internetowej znaleźć można hale garażowe odporne na warunki atmosferyczne. Garaż może mieć nawet 6 metrów długości, aby odpowiednio pomieścić to, czego potrzebujesz. Przechowywanie naprawdę wysokich pojazdów i maszyn nie będzie już problemem, a ponadto nie będziesz musieć martwić się o koszty materiałów potrzebnych do budowli stałej.

Do wyboru posiadamy budowle całoroczne, a także sezonowe. Zaletami, które należy podkreślić, są ich mobilność oraz odpowiednio dostosowana waga ułatwiająca przemieszczanie hali. Nasze projekty są przede wszystkim dokładnie omawiane z klientem, a następnie realizowane w zgodzie z potrzebami zamawiającego. Na naszej stronie internetowej można odnaleźć także hale logistyczne, hale przeładunkowe, hangary lotnicze, hale parkingowe oraz hale magazynowo- biurowe.

Wybrane realizacje hal namiotowych i magazynowych

Hala namiotowa Oława
Oława 72m2
grzegorzew 1
Grzegorzew 720m2
Hale namiotowe Wągrowiec
Wągrowiec 168m2
Hale namiotowe Wałcz
Wałcz 240m2
Hale magazynowe Białogard
Białogard 240m2
Hale Namiotowe Gdańsk
Gdańsk 120m2

Garaż - proces realizacji

Jak wygląda cały proces od podstaw? Wystarczy złożyć zapytanie, a wtem złożymy wycenę, która stworzona zostanie na podstawie preferencji klienta oraz zasad bezpieczeństwa. Następnie ustalamy z Państwem niezbędne szczegóły. Gdy konstrukcja będzie gotowa, zabieramy ją do Państwa i rozpoczynamy montaż. Nasza firma obejmuje hale z różnorakich materiałów, dzięki czemu mają Państwo szeroki wybór. Garaże są tworzone z wykorzystaniem nowoczesnych technologii i dopracowanego projektu. Każdy detal jest przemyślany, a design pozwala na długi czas użytkowania. Budowa hali zajmuje zaledwie kilka dni, a więc stawiają Państwo przede wszystkim na oszczędność czasu. Zachęcamy do szerszego zapoznania się z naszą ofertą i składania zapytań. Cennik zostanie indywidualnie dobrany do potrzeb budowy i potrzeb inwestora. Jesteśmy do Państwa dyspozycji w razie wszelkich pytań.

Masz pytania? Skontaktuj się z naszym specjalistą!

Przejdź do kontaktu
Postaw na doświadczenie

Dlaczego SM FAME-HALL?

oferta

Przedstawiamy indywidualną ofertę

W naszej firmie każdy klient może liczyć na indywidualne podejście. Po złożeniu zapytania ofertowego przedstawiamy wycenę przygotowaną zgodnie z Państwa preferencjami oraz obowiązującymi normami bezpieczeństwa.

umowa

Podpisujemy umowę z klientem

Przygotowujemy dla Klienta umowę, która może zostać przesłana w formie skanu bądź pocztą tradycyjną. Jeżeli mają Państwo życzenie i zaistnieje ku temu sposobność możemy umówić się na podpisanie umowy w dowolnym miejscu w Polsce.

praca

Rozpoczynamy pracę nad projektem

Po podpisaniu umowy oraz ustaleniu szczegółów dotyczących zlecenia rozpoczynamy pracę nad Państwa halą. Zostaje także zlecony projekt z branży konstrukcyjnej który klienci otrzymują bezpłatnie przy zamówieniu hali w 3 egzemplarzach.

konstrukcja

Dowozimy i montujemy konstrukcję

Przygotowany do montażu, kompletny obiekt dostarczamy własnym transportem w ramach usługi oraz montujemy pod klucz. Możecie Państwo usiąść spokojnie i obserwować jak powstaje inwestycja w przyszłość Waszego biznesu.