Garaże

Garaże - ogromna pula zastosowań

Tymczasowy garaż to świetne rozwiązanie, które nie wymaga budowania oddzielnego budynku. Plusami są przede wszystkim niższa cena oraz zdecydowanie szybszy proces powstawania. Budowa garażu to duża inwestycja i spory czas oczekiwania, natomiast nasze hale garażowe są możliwe do przeniesienia oraz szybkiego montażu. Dzięki naszym specjalistom jest to szybka i niekoniecznie kosztowna sprawa. Ponadto, wybierając odpowiedni model, możemy użytkować ją przez cały rok. Dysponujemy halami o naprawdę dużych rozmiarach, które pomieszczą wszystkie najważniejsze pojazdy i maszyny. Ponadto budowla jest zabudowana z każdej strony, aby nie narażać aut na niekorzystne warunki żywiołów. Hale można także podzielić za pomocą ścianek działowych. Jest to świetny sposób na porządek i dobrą organizację. Pozwala także oddzielić maszyny i pojazdy od np. miejsca pracy.

garaż

Wygoda, oszczędność czasu i świetny efekt

Budowa hali garażowej jest dużo wygodniejszym w kosztach rozwiązaniem. Możesz zagospodarować ją także jako miejsce na samochody służbowe, dzięki czemu oszczędzisz na wynajmie odpowiedniego i bezpiecznego miejsca na pojazdy. W SM FAME-HALL możesz dostać garaż, który zostanie idealnie dopasowany do Twoich potrzeb i przestrzeni, którą posiadasz.

Dlatego też jest to bardziej komfortowe i przemyślane rozwiązanie niż gotowe hale. Możemy zaoferować budowle, które pomieszczą zwykłe samochody, a także pojazdy ciężarowe.

Modyfikując położenie ścian działowych – możesz wpływać na wielkość konkretnych obszarów. Hale to innowacyjne rozwiązanie, które wybiera coraz więcej ogromnych firm i koncernów. Daje im to możliwość na odpowiednie spożytkowanie miejsca i budżetu. Nasze garaże sprawdzą się także znakomicie do umieszczania w nich różnorakich maszyn rolniczych. W hali z naszego sklepu z pewnością znajdziesz miejsce dla sadzarek, kosiarek, opryskiwaczy, pługów, pras, kombajnów, przyczep, traktorów itp. Dzięki temu sprzęt będzie bezpieczny i odgrodzony od wszelkich niekorzystnych wpływów. Wspomniane wcześniej ściany działowe mogą być idealnym rozwiązaniem w takiej sytuacji. Pozwolą na szybkie i bezproblemowe uporządkowanie sprzętu.

ZAPROJEKTUJ SWÓJ OBIEKT
KREATOR HALI

Przejdź do kreatora
hala magazynowa

Funkcjonalne hale garażowe

Nasi producenci mają ogromne doświadczenie oraz wiedzę z dziedziny tymczasowych budowli, a więc konstrukcje są przede wszystkim wytrzymałe. Na naszej stronie internetowej znaleźć można hale garażowe odporne na warunki atmosferyczne. Garaż może mieć nawet 6 metrów długości, aby odpowiednio pomieścić to, czego potrzebujesz. Przechowywanie naprawdę wysokich pojazdów i maszyn nie będzie już problemem, a ponadto nie będziesz musieć martwić się o koszty materiałów potrzebnych do budowli stałej.

Do wyboru posiadamy budowle całoroczne, a także sezonowe. Zaletami, które należy podkreślić, są ich mobilność oraz odpowiednio dostosowana waga ułatwiająca przemieszczanie hali. Nasze projekty są przede wszystkim dokładnie omawiane z klientem, a następnie realizowane w zgodzie z potrzebami zamawiającego. Na naszej stronie internetowej można odnaleźć także hale logistyczne, hale przeładunkowe, hangary lotnicze, hale parkingowe oraz hale magazynowo- biurowe.

Wybrane realizacje hal namiotowych i magazynowych

Hale namiotowe Wągrowiec
Wągrowiec 168m2
Hale namiotowe Wałcz
Wałcz 240m2
Hale magazynowe Białogard
Białogard 240m2
Hale Namiotowe Gdańsk
Gdańsk 120m2
Hale namiotowe Wrocław
Brodnica 216m2
Hale namiotowe Olsztyn
Olsztyn 150m2

Garaż - proces realizacji

Jak wygląda cały proces od podstaw? Wystarczy złożyć zapytanie, a wtem złożymy wycenę, która stworzona zostanie na podstawie preferencji klienta oraz zasad bezpieczeństwa. Następnie ustalamy z Państwem niezbędne szczegóły. Gdy konstrukcja będzie gotowa, zabieramy ją do Państwa i rozpoczynamy montaż. Nasza firma obejmuje hale z różnorakich materiałów, dzięki czemu mają Państwo szeroki wybór. Garaże są tworzone z wykorzystaniem nowoczesnych technologii i dopracowanego projektu. Każdy detal jest przemyślany, a design pozwala na długi czas użytkowania. Budowa hali zajmuje zaledwie kilka dni, a więc stawiają Państwo przede wszystkim na oszczędność czasu. Zachęcamy do szerszego zapoznania się z naszą ofertą i składania zapytań. Cennik zostanie indywidualnie dobrany do potrzeb budowy i potrzeb inwestora. Jesteśmy do Państwa dyspozycji w razie wszelkich pytań.

Masz pytania? Skontaktuj się z naszym specjalistą!

Przejdź do kontaktu
Postaw na doświadczenie

DLACZEGO SM FAME-HALL?

1

Przedstawiamy indywidualną ofertę

W naszej firmie każdy klient może liczyć na indywidualne podejście. Po złożeniu zapytania ofertowego przedstawiamy wycenę przygotowaną zgodnie z Państwa preferencjami oraz obowiązującymi normami bezpieczeństwa.

2

Podpisujemy umowę z klientem

Przygotowujemy dla Klienta umowę, która może zostać przesłana w formie skanu bądź pocztą tradycyjną. Jeżeli mają Państwo życzenie i zaistnieje ku temu sposobność możemy umówić się na podpisanie umowy w dowolnym miejscu w Polsce.

3

Rozpoczynamy pracę nad projektem

Po podpisaniu umowy oraz ustaleniu szczegółów dotyczących zlecenia rozpoczynamy pracę nad Państwa halą. Zostaje także zlecony projekt z branży konstrukcyjnej który klienci otrzymują bezpłatnie przy zamówieniu hali w 3 egzemplarzach.

4

Dowozimy i montujemy konstrukcję

Przygotowany do montażu, kompletny obiekt dostarczamy własnym transportem w ramach usługi oraz montujemy pod klucz. Możecie Państwo usiąść spokojnie i obserwować jak powstaje inwestycja w przyszłość Waszego biznesu.