Hale z płyty warstwowej

Praktyczne rozwiązanie

Hale z płyty warstwowej to świetne rozwiązanie do różnorodnego zastosowania. Jest to idealna alternatywa stałych budowli, które są znacznie droższe, proces ich budowy jest zdecydowanie bardziej pracochłonny i długotrwały. Bowiem warto pamiętać, że postawienie hali jest stosunkowo tanie. Wybierając halę z płyty warstwowej, stawiamy na innowacyjne i popularne wśród przedsiębiorstw rozwiązanie. Nowoczesne technologie oraz dobrze przemyślany projekt pozwala na użytkowanie hali przez cały rok. Jest to gwarancja jakości i niezawodności.

hale z płyty warstwowej

Hale z płyty warstwowej - cechy

Obiekty tego typu cechują się przede wszystkim ogromnym komfortem użytkowania. Ponadto są bezpieczne i można postawić je na dowolnym obszarze. Sprawdzą się o każdej porze roku i pozwolą na przechowywanie maszyn i części w dogodnych warunkach czy też mogą stanowić świetne miejsce pracy. Sprawny montaż umożliwia szybkie rozpoczęcie działania Państwa działalności. Nasi wyspecjalizowani projektanci zadbają o szczegóły, aby hala spełniała potrzeby klienta. Ogromną zaletą obiektów z naszej firmy jest przede wszystkim mobilność, co jest wyjątkowo ważne, gdy hala nie będzie już potrzebna lub nadarzy się potrzeba zmiany jej położenia. Ponadto budowle produkowane przez SM Fame Hall są niezawodne w użytkowaniu i odporne na warunki atmosferyczne.

ZAPROJEKTUJ SWÓJ OBIEKT
KREATOR HALI

Przejdź do kreatora
hala magazynowa

Dlaczego warto postawić na nasze hale z płyty warstwowej?

Dzięki temu wszystko, co znajduje się w jej wnętrzu, jest odpowiednio zabezpieczone. Hale są tworzone ze szczególnym naciskiem na preferencje i potrzeby klienta. Projekt oraz wszelkie elementy takie jak np. ściany działowe są wcześniej dokładnie omówione. W zależności od rodzaju hali można korzystać z nich sezonowo lub nawet przez 365 dni.

Decydując się na budowlę z naszej firmy, mogą Państwo liczyć na dodatkowe udogodnienia takie jak duża brama dla większych pojazdów. Oprócz funkcjonalności stawiamy także na design, aby hala była na swój sposób estetyczna.

Wybrane realizacje hal namiotowych i magazynowych

Hale namiotowe Wągrowiec
Wągrowiec 168m2
Hale namiotowe Wałcz
Wałcz 240m2
Hale magazynowe Białogard
Białogard 240m2
Hale Namiotowe Gdańsk
Gdańsk 120m2
Hale namiotowe Wrocław
Brodnica 216m2
Hale namiotowe Olsztyn
Olsztyn 150m2

Hale z płyty warstwowej - zastosowanie

Oferowane przez nas budowle mogą posłużyć między innymi jako hale magazynowe. Idealnie sprawdzą się do składowania ważnych produktów czy części. To sprawdzone rozwiązanie wybierane przez wiele firm z różnych dziedzin. Wielkość hali pozwala na przechowywanie dużych maszyn, a także wiele innych rzeczy. W zależności od wybranego obiektu można zamontować w nich urządzenia zajmujące się kontrolą temperatury. Gdy hala ma służyć do przechowywania produktów żywnościowych lub do pracy w jej wnętrzu – warto zaopatrzyć się w tego typu nowoczesną technologię. Budowle przez nas oferowane są stworzone z materiałów, które utrzymują ciepło. Ponadto nasze obiekty mogą służyć także jako komfortowy garaż dla samochodów czy maszyn rolniczych. Czas realizacji jest krótki w porównaniu do stałych budynków, a więc hala może stanąć blisko Państwa w zaledwie kilka dni. Tak zwane hale rolnicze z naszej firmy mogą posłużyć także jako wieloużytkowe budynki gospodarcze. Możemy magazynować w niej np. sadzarki, kosiarki, opryskiwacze, pługi, prasy, kombajny, przyczepy, traktory, a także pasze dla zwierząt.

Hale z płyty warstwowej to nowoczesne rozwiązanie, które pozwoli na organizację i rozwój. Ściany działowe pozwolą na odpowiednie zagospodarowanie przestrzeni, a to wpłynie na brak chaosu i łatwość w uporządkowaniu konkretnych przedmiotów. Hale tego typu mogą pomieścić także duże maszyny takie jak ciężarówki czy statki.

Jak wygląda proces realizacji?

Pierwszym i najważniejszym krokiem jest stworzenie projektu obiektu. Zostanie on przygotowany na podstawie Państwa preferencji i wymagań, a także ilości terenu, jaki Państwo dysponują. Ponadto kładziemy nacisk i doradzamy w wyborze hali odpowiedniej do działalności. Gdy projekt jest gotowy, przechodzimy do produkcji. Używamy tylko sprawdzonych materiałów i nowoczesnej technologii, która jest niezawodna. W ostatniej fazie przechodzimy do realizacji hali. Zajmują się tym nasi specjaliści, używając profesjonalnych narzędzi. Po krótkim czasie hala jest gotowa.

Masz pytania? Skontaktuj się z naszym specjalistą!

Przejdź do kontaktu
Postaw na doświadczenie

DLACZEGO SM FAME-HALL?

1

Przedstawiamy indywidualną ofertę

W naszej firmie każdy klient może liczyć na indywidualne podejście. Po złożeniu zapytania ofertowego przedstawiamy wycenę przygotowaną zgodnie z Państwa preferencjami oraz obowiązującymi normami bezpieczeństwa.

2

Podpisujemy umowę z klientem

Przygotowujemy dla Klienta umowę, która może zostać przesłana w formie skanu bądź pocztą tradycyjną. Jeżeli mają Państwo życzenie i zaistnieje ku temu sposobność możemy umówić się na podpisanie umowy w dowolnym miejscu w Polsce.

3

Rozpoczynamy pracę nad projektem

Po podpisaniu umowy oraz ustaleniu szczegółów dotyczących zlecenia rozpoczynamy pracę nad Państwa halą. Zostaje także zlecony projekt z branży konstrukcyjnej który klienci otrzymują bezpłatnie przy zamówieniu hali w 3 egzemplarzach.

4

Dowozimy i montujemy konstrukcję

Przygotowany do montażu, kompletny obiekt dostarczamy własnym transportem w ramach usługi oraz montujemy pod klucz. Możecie Państwo usiąść spokojnie i obserwować jak powstaje inwestycja w przyszłość Waszego biznesu.