Kreator

Zaawansowany Kreator 3D Hal Namiotowych to narzędzie, które pozwoli Ci stworzyć swój wymarzony obiekt magazynowy z łatwością i precyzją. Zacznij projektować już dziś, a my pomożemy Ci zrealizować Twój pomysł na idealną halę namiotową.

Niezależnie od tego, czy potrzebujesz przestrzeni magazynowej, hali eventowej, czy innej konstrukcji, nasz kreator jest gotowy do pracy. Zmieniaj wartości, cechy i kolory i podziwiaj aktualizację widoku hali w trybie natychmiastowym.

PREFERUJESZ KLASYCZNĄ WYCENĘ?

Przejdź do formularza wyceny
Postaw na doświadczenie

DLACZEGO SM FAME-HALL?

1

Przedstawiamy indywidualną ofertę

W naszej firmie każdy klient może liczyć na indywidualne podejście. Po złożeniu zapytania ofertowego przedstawiamy wycenę przygotowaną zgodnie z Państwa preferencjami oraz obowiązującymi normami bezpieczeństwa.

2

Podpisujemy umowę z klientem

Przygotowujemy dla Klienta umowę, która może zostać przesłana w formie skanu bądź pocztą tradycyjną. Jeżeli mają Państwo życzenie i zaistnieje ku temu sposobność możemy umówić się na podpisanie umowy w dowolnym miejscu w Polsce.

3

Rozpoczynamy pracę nad projektem

Po podpisaniu umowy oraz ustaleniu szczegółów dotyczących zlecenia rozpoczynamy pracę nad Państwa halą. Zostaje także zlecony projekt z branży konstrukcyjnej który klienci otrzymują bezpłatnie przy zamówieniu hali w 3 egzemplarzach.

4

Dowozimy i montujemy konstrukcję

Przygotowany do montażu, kompletny obiekt dostarczamy własnym transportem w ramach usługi oraz montujemy pod klucz. Możecie Państwo usiąść spokojnie i obserwować jak powstaje inwestycja w przyszłość Waszego biznesu.