Skip to main content

Formularz wyceny - oferta dostosowana do Ciebie!

  Wybierz rodzaj usługi i zastosowanie

  Podaj typ i wymiary konstrukcji

  Poszycie ścian*

  Poszycie dachu*

  Poszycie ścian*

  Poszycie dachu*

  Poszycie ścian*

  Poszycie dachu*

  Poszycie ścian*

  Poszycie dachu*

  Liczba drzwi*

  Liczba bram*

  Montaż*

  Szerokość (m)*

  Długość (m)*

  Wysokość ściany bocznej (m)*

  Powłoka antyskropleniowa*

  wymiary

  Docelowa lokalizacja i dane kontaktowe

  Miasto*

  Kod pocztowy*

  Kraj

  Imię i nazwisko*

  E-mail*

  Numer telefonu*

  Dodatkowe informacje

  Wycena hali

  Spełnianie oczekiwań klientów jest da nas najważniejsze. Co wyróżnia naszą firmę na tle konkurencji? To między innymi indywidualny cennik, kompleksowa obsługa (w tym ciągły kontakt z klientem), a także możliwość zaprojektowania własnej hali. Zapoznaj się z naszą ofertą i postaw na profesjonalne wsparcie.

  Ile kosztuje hala?

  Hale magazynowe mogą z powodzeniem służyć przez 365 dni w roku, w dowolnych warunkach atmosferycznych. To świetna alternatywa dla droższych, murowanych hal – niższy koszt wykonania namiotowej konstrukcji nie musi oznaczaćrezygnacji z jakości wykonania. Co wyróżnia Nasze obiekty na tle konkurencji i dlaczego warto postawić na ten wybór zamiast murowanych hal? Nasze hale namiotowe charakteryzują się przede wszystkim bardzo korzystnym stosunkiem ceny do jakości – koszt zarówno projektowania, jak i realizacji jest dość niski, a same obiekty są wykonywane z najwyższej jakościmateriałów z użyciem technologii zapewniających wysoką wytrzymałość.

  Co istotne, hale namiotowe to rozwiązanie, które cechuje się krótkim czasem budowy – w przeciwieństwie do hal murowanych obiekt będzie gotowy już po kilku dniach.

  Na ostateczną cenę hali namiotowej mają wpływ: 

  • wymiary hali
  • jej przeznaczenie 
  • miejsce montażu 
  • wyposażenie hali. 

  W naszej ofercie znajdziesz różnego rodzaju obiekty. Produkujemy hale szyte na miarę dostosowane do potrzeb i wymagań klientów.

  Masz pytania? Skontaktuj się z naszym specjalistą!

  Przejdź do kontaktu
  Postaw na doświadczenie

  Dlaczego SM FAME-HALL?

  oferta

  Przedstawiamy indywidualną ofertę

  W naszej firmie każdy klient może liczyć na indywidualne podejście. Po złożeniu zapytania ofertowego przedstawiamy wycenę przygotowaną zgodnie z Państwa preferencjami oraz obowiązującymi normami bezpieczeństwa.

  umowa

  Podpisujemy umowę z klientem

  Przygotowujemy dla Klienta umowę, która może zostać przesłana w formie skanu bądź pocztą tradycyjną. Jeżeli mają Państwo życzenie i zaistnieje ku temu sposobność możemy umówić się na podpisanie umowy w dowolnym miejscu w Polsce.

  praca

  Rozpoczynamy pracę nad projektem

  Po podpisaniu umowy oraz ustaleniu szczegółów dotyczących zlecenia rozpoczynamy pracę nad Państwa halą. Zostaje także zlecony projekt z branży konstrukcyjnej który klienci otrzymują bezpłatnie przy zamówieniu hali w 3 egzemplarzach.

  konstrukcja

  Dowozimy i montujemy konstrukcję

  Przygotowany do montażu, kompletny obiekt dostarczamy własnym transportem w ramach usługi oraz montujemy pod klucz. Możecie Państwo usiąść spokojnie i obserwować jak powstaje inwestycja w przyszłość Waszego biznesu.